Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi Erzurum Konak Yeri Derneğinden, Erzurumlular Derneğine Tepki!

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde bulunan Erzurum İspir Konak yeri derneği yönetimi yaptığı bir açıklamayla Orhangazi Erzurumlular derneği ile aralarında bir bağ olmadığı söyleyip, Erzurumlular derneğine tepki gösterdiler.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bulunan

Orhangazi’de geçtiğimiz gün çıkan bir haberde ,  Erzurumlular Derneği  başkanı Fırat Söğütlü  Yaylaözü derneği başkanı Mustafa Çelik ve Konak yeri derneği başkanı İhsan Turan’ın bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdikleri ifade edilmişti.

Bunun üzerine dernek lokalinde bir araya gelen Konak yeri derneği yönetimi yaptıkları bir açıklama ile Erzurumlular derneğine tepki gösterip, Erzurumlular derneği ile aralarında bir bağlılığın olmadığını söylediler.

Konak yeri derneğinden konu ile ilgili  yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi ;  Erzurum İspir Konakyeri Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği olarak birlik ve beraberlik gecemizde; Orhangazi Erzurum’lular Derneği’nin mevcut yönetimine herhangi bir bağlılığımızın olmadığı belirtilmiş olup, mevcut yönetim ile birlikte hareket etmeme yönünde karar alınmıştır.

ResimLink - Resim Yükle