Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi Esnaf Odasından kıyafet yardımı kampanyası Turgay Durmuş:”Bayramda tüm çocukların yüzü gülecek.”

Orhangazi esnaf odası tarafından ihtiyaç sahiplerine yönelik başlatılan yardım kampanyası kapsamında toplamda 1 milyon TL ‘değerinde kıyafet desteği yapılacak. Kampanyaya destek talebinin yoğun olduğunu söyleyen esnaf odası başkanı turgay durmuş “Orhangazi de hiçbir çocuğumuz bayramda kıyafetsiz kalmayacak ,”dedi.

Orhangazi esnaf odası tarafından

 

Orhangazi’de daha önce de tüm sosyal faaliyet çalışmalarında aktif bir şekilde yer alan Orhangazi Esnaf Odası Başkanlığı bu yıl da yaklaşan ramazan bayramı öncesinde ilçede bulunan ihtiyaç sahibi ailelere yönelik kıyafet yardımı kampanyası başlattı.

Kampanya kapsamında esnaf odası yönetimi hayırsever iş adamları ve hayırsever esnafların destekleri ile oluşturduğu toplamda şuana kadar 1 milyon TL’yi bulan yardım kartlarını sadece Orhangazi esnafından alışveriş yapılacağı şekilde ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmaya başladı

Yapılan yardım kampanyası ile ilgili açıklama yapan Orhangazi esnaf odası başkanı Turgay Durmuş “Esnaf odası olarak her yıl ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yaptığımız yardım çalışmasını bu yılda ramazan bayramı öncesi tekrarlıyoruz. Çok şükür ki bu çağrımıza hayırsever iş adamlarımız ve esnaflarımız sessiz kalmayıp şuana kadar bizlere toplamda 1 milyon TL değerinde destek sağladılar ve halen daha sağlamaya devam ediyorlar .Bizde gelen destekleri sadece Orhangazi’de faaliyet gösteren esnaflarımızdan kullanılması şartı ile ilçemizde bulunan ve bizlere gerçek anlamda ihtiyaç sahibi olduğu konusunda başvuru yapan ailelerimize dağıtıyoruz En düşük Bin TL olacak olan yardım kartları sayesinde  ilçemizde çok sayıda çocuğumuz bayramda kıyafetsiz kalmayacak. Kampanya için emeği geçen bütün hayırseverlerimize ve esnaflarıma teşekkür ediyorum.” dedi.