Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Orhangazi’de 5 Bin Çöp Konteyneri Dezenfekte Edildi…

Orhangazi Belediyesinden yapılan açıklamada

Orhangazi Belediyesinden yapılan açıklamada Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından özel araç ve ekipmanla Yeni bir çalışma başlatılıp,ilçe genelindeki 5000 çöp konteynerini yerlerinde yıkayıp dezenfekte edildiği ve Çöp konteynerleri temizlik iledezenfekte işlemleri merkez, çevre mahallerinin tamamı için yapılacağı bildirildi.

Normal şartlar altında yılda birkaç kez yapılan Çöp konteynerleri yıkama ve dezenfekte çalışmaları yaz aylarında daha sık gerçekleştiriliyor. 5000 çöp konteynerini kapsayan çalışma ilçe geneline hitap ediyor. Çalışma sırasında eski Konteynerler yenileri ile değiştiriliyor.

Özel Araçla Yerinde Yıkama ve Dezenfekte

Orhangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri İlçe genelinde bulunan 5000 adet çöp konteynerini, bulundukları yerde yıkama aracının içinde ortalama 5 dakikada

otomatik olarak dezenfekte edip yıkıyor. Kısa bir süre içerisinde bitirilmesi planlanan çalışma sonucunda sinek yaşamları ve pis koku oluşumları önlenecek. Orhangazi Belediyesi ilerleyen günlerde de daha güzel bir Orhangazi için çalışmalarını sürdürecek.