Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özel Sevgi Bahçesi Ana Okulundan En Anlamlı Yıl Sonu Etkinliği…

Orhangazi’nin okul öncesi eğitim

Orhangazi’nin okul öncesi eğitim ve ana okulu eğitiminde öncü kuruluşlarından olan MEB onaylı özel Sevgi Bahçesi ana okulu ailesi hafta sonu kültür merkezinde yapılan yıl sonu etkinliğinde bir araya geldi.

Çeşitli oyun gösterilerinin yapıldığı programda daha önceki zamanda depremzede çocuklar için okulda başlatılan ‘’Oyun Arkadaşım’’ projesi kapsamında öğrencilerin topladığı oyuncakların deprem bölgesindeki çocuklara ulaştırılması anlarına ait izletilen video ise duygusal anlara sahne oldu. Bu örnek çalışma veliler tarafından büyük alkış aldı.

Orhangazi’de uzun yıllardır okul öncesi eğitim öğretim hizmeti veren ve ilçede ailelerin en çok tercih ettiği özel ana okullarından olan ‘’Özel Sevgi Bahçesi’’ ana okulu her yıl coşku içinde yaptığı yıl sonu gösterisini bu yılda Orhangazi kültür merkezinde gerçekleştirdi.

Okul öğrencileri, velileri ve okul yönetiminin katıldığı programda okul öğrencileri hazırladıkları birbirinden güzel gösterileri velilere sunarken, 6 şubat tarihinde meydana gelen depremler sonrasında depremzede çocuklara daha önceden okulda öğrenciler tarafından toplanan oyuncakların bölgeye ulaştırılmasına ait görüntüler izletildi ve o anlarda salonda duygusal anlar yaşandı. Veliler ise bu duyarlı çalışma için okul yönetimine alkışlar ile teşekkür etti.