Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özgür Özel’den Mustafa Bozbey açıklaması! ”Net olarak mesajımızı verdik, O konuda tavizimiz yok.”

Özgür Özel, Bursa ile yaptığı görüşmeye istinaden dün akşam canlı yayına katıldığı programda “Dün Bursa ile konuştuk. Net olarak mesajımızı verdik” ifadelerinde bulundu.

Özgür Özel, Bursa ile

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yaptıkları görüşmede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Mili Savunma, İçişleri, Dışişleri Bakanlarımız, Sayın Genel Başkan ihtiyaç duyduğunda brifing versinler, bu temaslar sağlansın” talimatı verdiğini söyledi.

Özel, Habertürk televizyonunun canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“CHP’nin yapacağı bir iş değil”

Özgür Özel, belediyelerdeki akraba atamalarına ilişkin soruya şu yanıtı verdi:

“İlk önce Balıkesir’de belediye başkanımız 6 ay boyunca kendisine yardımcı olduğu gerekçesiyle milletvekilimizin ağabeyini danışman atadı. İki tarafa da telefon açtım ve hemen vazgeçtiler. Dün Bursa ile konuştuk. Net olarak mesajınızı verdik. İstifa ettirdiler. Bugün Adana’dan bir haber geldi. Oraya net olarak mesajımızı verdik, çözülecek. Buradan bir kez daha söylüyorum, eş dost kayırmacılığı CHP’nin yapacağı bir iş değildir. ‘Yapmayın kardeşim.’ diyorum. İstismar edilir. Burada tavrın net. Bizde öyle bir şey yok. Genel başkanın yapmadığı yerde siz de yapmayacaksınız kardeşim. O konuda tavizimiz yok.”