Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Saadet Partisi Orhangazi Kadın Kolları İncirlik ve Kürecik kapatılması için İmza Kampanyası Başlattı

Saadet Partisi Orhangazi Kadın

Saadet Partisi Orhangazi Kadın Kolları’ndan imza kampanyası: İncirlik ve Kürecik kapatılsın!
Saadet Partisi Orhangazi Kadın Kolları, İncirlik ve Kürecik’in kapatılması için Cumhuriyet alanında imza kampanyası başlattı.

Saadet Partisi Orhangazi Kadın Kolları, İsrail’in Gazze’ye karşı yürüttüğü soykırıma karşı adım atılması için Cumhuriyet alanında stant kurararak imza kampayası başlattı.

Orhangazi’de bir araya gelen partinin kadın kolları yönetimi ve üyeleri Türkiye’de yer alan İsrail destekçisi Amerikan’ın Adana İncirlik Hava Üssü ile Malatya Kürecik Radar Üssü’nün kapatılması için vatandaşlara çağrıda bulunarak kampanyaya destek verilmesini istedi.
Saadet Partisi Orhangazi Kadın Kolları tarafından yapılan çağrıda “Tarihe imza atıyoruz. Yürüyüş ile, protesto ile, boykot ile Gazze’de yapılan soykırıma hep birlikte İsrail’e direniyoruz. Şimdi sıra İsrail’in güvenliğini sağlayan ülkemizdeki Amerikan askeri üslerin kapatılmasına geldi. Soykırım tarihi yazanlara karşı tarihe imzanı at. Kürecik ve İncirlik Üsleri kapatılsın.” Denilerek Cumhuriyet alanında kurulan stantlarda Orhangazili vatandaşlardan imza kampanyasına destek istendi.

ResimLink - Resim Yükle