Orhangazi TV

Tso İle Gemlik Eğitim Merkezi Anlaştı!

Tso İle Gemlik Eğitim Merkezi Anlaştı!
Fatih Mısır( orhangazitv16@gmail.com )
142
13 Ocak 2022 - 9:26

Orhangazi TSO, kuyumculuk sektöründe faaliyet gösterenlerin alması gereken yetki belgesi için sınav programının duyurusuna çıktı.

Kuyum Ticareti Hakkında Yönetmeliğinde, 14.4.2021 tarihi itibarıyla faaliyette olan kuyum işletmelerine yetki belgesi almaları için verilen süre 30.6.2022 tarihine kadar uzatılmıştı.

Kuyum işletmelerinin yetki belgesi alabilmeleri için ihtiyaç duydukları ustalık belgesine sahip olmaları için,Orhangazi TSO ile Gemlik Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü arasında işbirliği yapıldı.

Orhangazi TSO yetkililerince yapılan açıklamada, 11 Şubat 2022 Cuma gününe kadar başvuruların alınacağını ve iki adımdan oluşan ustalık/kalfalık sözlü sınavlarının Orhangazi TSO eğitim salonunda yapılacağı, ardından da E-sınavın

ise, Gemlik Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünde gerçekleştirileceği belirtildi.

SON BAŞVURU TARİHİ 11 ŞUBAT

Sözlü sınavları Orhangazi TSO hizmet binasında gerçekleştirilecek olan Ustalık/kalfalık sınavlarının son başvuru tarihi 11 Şubat Cuma günü olarak belirlendi. Yetki belgelerini almak isteyen kuyumcular, gerekli evraklarla odayamüracaat ederek kayıtlarını yaptırabilirler.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak isteyenlerin, www.orhangazitso.org.tr adresinden veya 0 224 573 81 69 numaralı oda telefonundan irtibat kurabilecekleri ifade edildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, Haberleri kopyalamayınız.

seks izlesex hikayeleriseks hikayeleri

Fantastic momentous www.upscalerolex.to is going to be options .

sperrmüll abholung berlin

milf near meescort berlinseks hikayesex hikayeleriseks izleporn

ataşehir açık tekel içerenköy tekel ataşehir inönü tekel
аренда яхтыэкскурсии в мармарисеhttps://rentyachtturkey.com/piratskiy-korabl-marmaris/https://rentyachtturkey.com/egeyskiye-ostrova-iz-marmarisa/https://rentyachtturkey.com/pamukkale-iz-marmarisa/