Orhangazi TV

Türkiye Şampiyonasına Gidiyorlar!

Türkiye Şampiyonasına Gidiyorlar!
Fatih Mısır( orhangazitv16@gmail.com )
266
12 Ocak 2022 - 13:53

Bursa da düzenlenen Yıldız Kızlar Futbol Turnuvasına katılan Abdulhamid Han Ortaokulu öğrencileri gruplarda yaptıkları maçları başarı ile tamamladı. Kız futbol takımı Bursa ikincisi olarak Türkiye şampiyonasına gitme hakkı elde etti.

 

Orhangazi Abdülhamid Han Ortaokulu Kız Futbol takımı Bursa ikincisi oldu. Bursa’da düzenlenen okullar arası turnuvaya katılan Abdülhamid Han Ortaokulu Kız Futbol takımı Beden öğretmeni Mehmet Benice antrenörlüğünde Türkiye Finallerinde Bursa’yı ve ilçemizi temsil etmeye hak kazandı.

 

Kupa töreni yapıldı

Turnuva sonunda ise kupa töreni gerçekleştirildi. Bursa’da yapılan ödül törenine katılan Beden Öğretmeni Mehmet Benice il ikinciliği kupasını okulumuza ve ilçemize getirdiği için gurur duyduğunu dile getirerek futbolcularına teşekkür etti. Yine Kupa törenine katılan Okul Müdürü Serdal Kişi başarının tesadüf olmadığını dile getirerek Kız çocuklarının da fırsat verildiği zaman her alanda başarılı olabileceğini görmek bizim mutluluğumuzu bir kat daha arttırmıştır dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, Haberleri kopyalamayınız.

seks izlesex hikayeleriseks hikayeleri

Fantastic momentous www.upscalerolex.to is going to be options .

sperrmüll abholung berlin

milf near meescort berlinseks hikayesex hikayeleriseks izleporn

ataşehir açık tekel içerenköy tekel ataşehir inönü tekel
аренда яхтыэкскурсии в мармарисеhttps://rentyachtturkey.com/piratskiy-korabl-marmaris/https://rentyachtturkey.com/egeyskiye-ostrova-iz-marmarisa/https://rentyachtturkey.com/pamukkale-iz-marmarisa/