Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti’den Orhangazi’ye Seçim Teşekkür…

Ak parti ilçe başkanı

Ak parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, 28 Mayıs’ta yapılan seçimde Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı adayı  ve AK Parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanmasının ardından, bir açıklama yaparak seçmelerine teşkilatlarına ve Cumhur İttifakı ortağı partilerin yönetici ile mensuplarına teşekkür etti.

Gökhan Ulusu yaptığı teşekkür konuşmasında;

“Türkiye Yüzyıl’ını başlatmış olduğumuz 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncelikle İlçemize, Bursa’mıza ve Ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Milli irade bir kez daha tecelli etmiş, sağlam temellere oturan demokrasimiz yine ve yeniden kazanmıştır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bölgesinde ve dünyada ilkeli ve kararlı dış politikamıza, yerli ve milli yatırımlarımıza, mağdurların ve mazlumların gür sesi olmaya yeniden devam edeceğiz.

İlçemizde ve ülke genelinde kışkırtmalara gelmeden, baskılara aldırmadan, yılgınlığa kapılmadan, zorluklar karşısında pes etmeden Canla başla mücadele ettik ve haklı bir zafere hep birlikte ulaştık.

Teşkilatımızın her bir kademesinde görev yapan kıymetli dava arkadaşlarıma can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

Orhangazi’li hemşehrilerimiz ve Türkiye’miz bizlerden hizmet bekliyor. Bugünden itibaren çalışmalarımıza kaldığımız yerden çok daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz.

İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve tüm teşkilat mensuplarımızla omuz omuza vererek milletimize hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.

İlçemizde seçim sürecinde birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimiz Cumhur İttifakı kapsamında MHP İlçe Başkanı Halil Bozoğlu ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ahmet Yavuz’a, MHP ve AK Parti listelerinden milletvekili adayı olarak bizlere güç katan kıymetli Başkanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

Ülkemizin bekası için kurulan bu kutlu ittifakta kendileri ile tam uyumlu çalışarak Orhangazi’mizde rekor oy sayısına ulaşmış olmanın haklı onurunu ve gururunu yaşıyoruz.

AK Parti teşkilatlarımızda bugüne kadar görev yapmış tüm dava arkadaşlarımız ve kıymetli Başkanlarımızla birlikte sürekli istişarede bulunarak sürecin başarılı yürütülmesine gayret gösterdik. AK davamızın AK mensuplarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Seçim Koordinasyon Merkezimiz gecesini gündüzüne katarak yoğun bir gayret sarfetti. SKM Başkanımız, Belediye Başkanımız, Meclis Üyelerimiz ve tüm gönüldaşlarımızı gönülden selamlıyor, teşekkürlerimi sunuyorum.

Seçim sürecinde bizleri bağrına basan, gönül kapılarını ardına kadar açan Orhangazili hemşehrilerimize, Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Yöneticilerine, Hemşehri Derneklerimize, Muhtarlarımıza, Siyasetin Öznesi olan kadınlarımıza, geleceğimizin emanetleri olan Gençlerimize hülasa Aziz milletimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Türkiye bizden hizmet bekliyor, icraat bekliyor, milletimiz bizden kendisiyle hem yerel de hem de genelde yeni hedeflere ulaştırmamızı bekliyor.

Allah’ın izniyle Teşkilatlarımızın birlik ve beraberliği ile çok daha güzel hizmetlere el birliği ile ulaşacağız”