Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye başkanı Bekir Aydın Türkiye Şampiyonu Yaren’i Ağırladı…

Belediye Başkanı Bekir Aydın genç sporcu Orhangazi Ortaokulu Öğrencisi Yaren Topalı misafir etti. Yaren topal geçtiğimiz günlerde Bursa’da düzenlenen U-16 Atletizm Şampiyonasında Türkiye Birincisi olarak altın madalya kazandı. Altın madalyalı sporcu Yaren Topal Belediye Başkanı Bekir Aydın’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür etti.

Belediye Başkanı Bekir Aydın

Altın Kızımızı Tebrik Ediyorum

Belediye Başkanı Bekir Aydın yaptığı açıklamada “Atletizm Türkiye Şampiyonasında kendi yaş kategorisinde birinci olarak altın madalya kazanan güzel kızım Yaren misafirimdi. İlçemizi başarıyla temsil eden, her daim gurur duyduğumuz kıymetli sporcumuz Yaren evladımızı, ailesini ve antrenörlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Orhangazi’nin Gururu Oldu

Katıldığı yarışmalarda Türkiye şampiyonu olan ve altın madalya kazanan ortaokul öğrencisi genç sporcu Orhangazili Yaren Topal, şampiyonada birincilik kürsüsüne çıkarak büyük bir gurur yaşattı. U-16 kızlar 600 metre yarışlarında Yaren Topal 1 dakika 41 saniye 54 saliselik derecesi ile 94 sporcu arasında birincilik elde ederek altın madalya aldı. Yaren Topal başarısıyla Orhangazi‘ye gurur yaşattı.