Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Çakırlıspor’dan stadyum içine konulan demir çitlere sert tepki!

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde ki

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde ki stadyumun sahası ile hemen sahanın yakınında bulunan süper amatör lig takımı Çakırlıspor’a ait kulüp lokalinin arası demir çiftlerle kapatıldı. kulüp yönetimi yaptığı bir açıklama ile yapılan çalışmaya sert tepki gösterdi.


canlı bahis oynamak yasal mı?
Orhangazi ilçe stadının hemen yanında bulunan ve daha önce 112 acil noktası olarak kullanılan bina Orhangazi süper amatör lig temsilcisi Çakırlıspor’a tahsis edildi.

Tahsis edilen binanın hemen saha kenarında olmasından dolayı Çakırlıspor yönetimi maçları buradan izlemeye başlayınca, emniyetin güvenlik önlemleri kapsamında yaptığı talep üzerine saha ile kulüp binası arası demir çit ile kapatıldı.

 

Yaşanan olayın ardından, Çakırlıspor yönetimi bir açıklama yaparak duruma tepki gösterdi.

Çakırlıspor yönetiminden konu ile ilgili yapılan açıklamada;

BİZE DESTEK OLMAYIN, AMA LÜTFEN KÖSTEK DE OLMAYIN…

Çakırlıspor olarak amacımız gençlerimizi topluma kazandırmak, sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer almak, İlçemizin adını başarıyla temsil etmekten öteye başka birsey değildir. Şampiyonluklar, başarılarda olur ama önceliğimiz “Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğe hazırlamaktır”. Bunu da en iyi şekilde yaptığımızdan ve yapacağımızdan şüphemiz yok…

İlçe stadının yanında kulübümüze tahsis edilen yerin etrafının saç paneller ile bir kapalı cezaevi, bir rum kesimi sınırı gibi kapatılmasını hayretler içerisinde izlemekteyiz. Nasıl bir suç işledik ki, böyle bir muamele ile karşı karşıya geldik. Eğer böyle suçun içinde olduğumuzu kanıtlayacak birileri varsa, şu an itibariyle kulübümüzün bütün faaliyetlerini sonlandırmaya hazırız. Spor sahalarında hic bir yerde görmediğimiz bu cezaevi duvarlarını ne amaçla, nasıl bir zihniyetle yapıldığını kulübümüz ve tüm kamuoyu merak etmektedir. Söz konusu lokalide bugün itibariyle boşaltıyoruz. İnşallah topluma faydalı olacak, cezaevi duvarları olmayacak şekilde bir kullanıma sahip olarak görmek de istiyoruz.Bir köy takımı olarak, kısıtlı imkanlar ile, son yıllarda Bursa futbolunda elde ettiğimiz başarılar ile tüm spor kamuoyunun takdirini toplayan kulübümüze, destek olunmasını beklerken, karşımıza bu cezaevi duvarlarını görülmesinin takdirini kamuoyuna bırakıyoruz” denildi.