Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Mücahit Hatipoğlu kadınların gününü karanfil dağıtarak kutladı

Demokrat parti – Saadet partisi ortak adayı Mücahit Hatipoğlu 8 mart dünya kadınlar günü nedeniyle, sabahın erken saatlerinde mesaiye giden kadınlara karanfil dağıttı. Hatipoğlu kadınların önemine dikkat çeken bir açıklama yaparak ‘hayatın her alanında hizmet üreten kadınlarımız, iyi ki varsınız’ dedi.

Demokrat parti - Saadet

31 mart yerel seçimlerinde Orhangazi ittifakı adı altında Demokrat parti ile Saadet partisinin ortak adayı olarak seçime giren Mücahit Hatipoğlu seçim çalışmaları kapsamında sabahın erken saatlerinde mesailerine giden kadınlar ile bir araya geldi ve 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle kadınlara karanfil hediye etti.

Mücahit Hatipoğlu 8 mart dünya kadınlar günü nedeniyle yaptığı açıklamada ise ;

”Toplumun temeli ailenin bel kemiği, geleceğimizi şekillendiren, yapıcı, onarıcı, toparlayıcı ve koruyucu meziyetleri ile hayatın her alanında hizmet üreten kadınlarımız,
İYİ Kİ VARSINIZ! Bu gün 8 Mart 2024. Senenin diğer günlerinden farklı olarak Dünyanın her yerinde Kadınlar Günü olarak kutlanıyor. Bugün de maalesef hakkı gasp edilen, eziyet gören, meta aracı olarak kullanılan, öldürülen kadınlar olacak. Dünyanın dört bir yanında, özellikle Doğu Türkistan ve Filistin’de açlığa terkedilen, toplu katliamlara maruz kalan kadınlar olacak. Bu vesile ile; zulmün, savaşların ve haksızlıkların son bulduğu, bilhassa çocuklara ve kadınlara yönelik sömürünün, aşağılamanın ve ayrımcılığın ortadan kalktığı, inançların özgürce yaşandığı ve düşüncelerin özgürce ifade edildiği, insana ve tüm yaratılanlara saygı duyulduğu bir dünya temennisiyle; baskıya ve zulme bir itiraz olarak ortaya çıkan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik ediyor. Ulaşamadığımız tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar gününü kutluyorum.” dedi.