Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi ilçe emniyetinin 4 yeni aracı dualarla teslim alındı

Orhangazi ilçe emniyet müdürlüğünün envanterine kazandırılan 4 yeni araç hükümet konağı önünde yapılan dua ile teslim alındı.

Orhangazi ilçe emniyet müdürlüğünün

Orhangazi’de halkın huzur ve güvenliğini korumak adına suça karşı yoğun bir mücadele içerisinde olan ilçe emniyet müdürlüğünün hizmetine 4 yeni araç daha kazandırıldı.

Orhangazi’de faaliyet gösteren AKA otomotiv tarafından hibe edilen bir araç ile birlikte polis hizmetlerini güçlendirme derneği ve Bursa il emniyet müdürlüğü katkılarıyla alınan 3 araç için hükümet konağı önünde teslim töreni yapıldı. Törene Orhangazi kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Cumhuriyet başsavcısı Enis Tekgül, ilçe emniyet müdürü Erol Yavuz, ilçe jandarma komutanı Selim Kurtoğlu, ileç müftüsü Yasin Yıldız ve polis memurları katıldı.

Orhangazi ilçe emniyetinin hizmetine  kazandırılan 4 yeni  araç burada yapılan kurban kesimi ve dualarla teslim alınırken, Orhangazi Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu yeni araçların ilçe emniyet teşkilatına hayırlı olması dileklerini iletti. İlçe emniyet müdürü Erol Yavuz’da araçların kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.