Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi’nin yeni spor salonu yapılan tören ile hizmete açıldı

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde gençlik ve spor bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan spor salonu için Orhangazi belediyesinin düzenlediği açılış töreni yapıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreni sonrası protokol üyeleri yeni spor salonu içinde gençlerle basketbol oynadı.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde gençlik

Orhangazi’de Arapzade Mahallesi okullar bölgesinde inşa edilen ilçenin 2.spor salonu,  yapılan tören ile Orhangazi halkının hizmetine açıldı.

Mevcut spor salonunun talebi karşılamaması üzerine gençlik ve spor bakanlığı tarafından inşa edildikten sonra Orhangazi belediyesine devri yapılan yeni spor salonunun açılışına Orhangazi Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Belediye başkanı Bekir Aydın, Önceki dönem Ak Parti Bursa milletvekili Zafer Işık, Ak parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, MHP ilçe başkanı Halil Bozoğlu, İlçe Jandarma komutanı Selim Kurtoğlu, ilçe milli eğitim müdürü Mustafa Sakarya, STK ve oda başkanları, yöneticileri  okul müdürleri  ve öğrenciler katıldı.

İstiklal marşımızın okunması ile başlayan açılış töreninde konuşan Orhangazi Kaymakamı, belediye başkanı ve önceki dönem milletvekili Zafer Işık, yaptıkları ortak açıklama ile  yapımı tamamlanan yeni spor salonunun Orhangazi’ye hayırlı olması temennilerinde bulunup emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Daha sonra açılış kurdelesi kesilen yeni spor salonunu gezen protokol üyeleri, Orhangazi belediyesi sporcuları ile bir süre basketbol oynadı.